FİNANS

***BRMEN*** BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş.( Hak Kullanım Süreç İptal Bildirimi


***BRMEN*** BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş.( Hak Kullanım Süreç İptal Bildirimi )

Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Süreç İptal Nedeni
Şirketimiz tarafından 06.04.2018 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısında kayıtlı sermaye tavanı süresi uzatılmış ve 17.04.2018 tarihinde alınan yönetim kurulu kararı ile 1 TL nominal bedel ile Kayıtlı Sermaye Tavanı dahilinde 30.000.000,00 TL bedelli sermaye artırım kararı alınmıştır. Karar ile ilgili olarak SPK' ya 16.05.2018 tarihli dilekçemiz ile başvuruda bulunulmuştur. Ancak başvuru tarihimizden bu yana uzun zaman geçmiştir. Bu süreçte, borsada Şirketimiz sermayesini temsil eden hisse satış fiyatları ve şirketimizin finansman ihtiyacı değişmiştir. Başvuru dilekçemiz ekinde yer alan mali tabloların da güncelliğini yitirmiş olması nedeniyle kurumunuza yapmış olduğumuz 16.05.2018 tarihli başvuru talebimizi geri çekme zorunluluğumuz doğmuştur. Bu sebeplerle 02.08.2019 tarihli dilekçemiz ile talebimizi geri çekmiş bulunmaktayız.
İptal Edilen Süreç
Sermaye Artırımı

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/779431


BIST
02 Ağustos 2019 03:11
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın