FİNANS

***AKSEN*** AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu


***AKSEN*** AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu )

İletişim Bilgileri
Üretim Tesislerinin Bulunduğu Adresler Kuzey Kıbrıs Kalecik Fuel-Oil Enerji Santrali: Kalecik Köyü, Yeni İskele, G. Magusa, KKTC Antalya Ali Metin Kazancı Doğal Gaz Çevrim Santrali: Antalya-Burdur Karayolu 30. km Selimiye (Karadon) Köyü, Antalya Urfa Doğal Gaz Çevrim Santrali: Organize Sanayi 2. Bölge Koçören Köyü Muhtarlığı bitişiği Urfa - Antep Karayolu 16 km. Şanlıurfa Bolu Göynük Termik Santrali: Himmetoğlu Köyü 14780 Göynük/Bolu Mali HFO Santrali: Kati (Mali) Centrale Thermique de Sirakoro Maguetana Boite Postale 1597/Mali Gana HFO Santrali: Heavy Industrial Area Plot No.2/8/9 Tema Ghana Madagaskar HFO Santrali: Soamiandry (A cote de Jirama Centrale Thermique) Ambohimanambola Commune Ambohimangakely District Antananarivo Avadrano


Yönetime İlişkin Bilgiler
Yönetim Kurulu Üyeleri
Adı-Soyadı Tüzel Kişi Üye Adına Hareket Eden Kişi Cinsiyeti Görevi Mesleği Yönetim Kuruluna İlk Seçilme Tarihi İcrada Görevli Olup Olmadığı Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler Denetim, Muhasebe ve/veya Finans Alanında En Az 5 Yıllık Deneyime Sahip Olup Olmadığı Sermayedeki Payı (%) Temsil Ettiği Pay Grubu Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Olup Olmadığı Bağımsızlık Beyanının Yer Aldığı KAP Duyurusunun Bağlantısı Bağımsız Üyenin Aday Gösterme Komitesi Tarafından Değerlendirilip Değerlendirilmediği Bağımsızlığını Kaybeden Üye Olup Olmadığı Yer Aldığı Komiteler ve Görevi
ŞABAN CEMİL KAZANCI Erkek Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı / İş Kadını 30.07.2019 İcrada Görevli Yönetim Kurulu Başkanı Kazancı Holding ve diğer Grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği Evet 0.0008 A Bağımsız Üye Değil - Herhangi bir komitede yer almamaktadır.
AHMET SERDAR NİŞLİ Erkek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Üst Düzey Yönetici 30.07.2019 İcrada Görevli Değil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Diğer Grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği ve çeşitli yöneticilik görevleri Evet A Bağımsız Üye Değil - Herhangi bir komitede yer almamaktadır.
TÜLAY KAZANCI Kadın Yönetim Kurulu Üyesi İş Adamı / İş Kadını 30.07.2019 İcrada Görevli Değil Yönetim Kurulu Üyesi Kazancı Holding ve diğer Grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği Evet A Bağımsız Üye Değil - Herhangi bir komitede yer almamaktadır.
MEHMET AKİF ŞAM Erkek Yönetim Kurulu Üyesi Üst Düzey Yönetici 30.07.2019 İcrada Görevli Değil Yönetim Kurulu Üyesi Kazancı Holding ve diğer Grup Şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, üyeliği ve çeşitli yöneticilik görevleri Evet A Bağımsız Üye Değil - Riskin Erken Saptanması Komitesi/ Üye, Kurumsal Yönetim Komitesi/ Üye
ÖMER MUZAFFER BAKTIR Erkek Yönetim Kurulu Üyesi Üst Düzey Yönetici 30.07.2019 İcrada Görevli Değil - Kazancı Holding Yönetim Kurulu üyeliği Evet B Bağımsız Üye Değil - Herhangi bir komitede yer almamaktadır.
YAŞAR ERKİN ŞAHİNÖZ Erkek Yönetim Kurulu Üyesi Üst Düzey Yönetici 30.07.2019 İcrada Görevli Değil - Danışman-İstanbul Sanayi Odası/ TİM Danışmanlık Evet B Bağımsız Üye https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/771214 Değerlendirildi Hayır Riskin Erken Saptanması Komitesi/ Başkan, Denetim Komitesi/ Başkan
MURAT YEŞİLYURT Erkek Yönetim Kurulu Üyesi Üst Düzey Yönetici 30.07.2019 İcrada Görevli Değil - Türk bankacılık ve reel sektörlerinde ekonomi ve iş geliştirme konularında danışman Evet B Bağımsız Üye https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/771214 Değerlendirildi Hayır Denetim Komitesi/ Üye
İLHAN HELVACI Erkek Yönetim Kurulu Üyesi Avukat 30.07.2019 İcrada Görevli Değil - Avukat - Av. Prof. Dr. İlhan Helvacı Hukuk Bürosu Hayır B Bağımsız Üye https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/771214 Değerlendirildi Hayır Herhangi bir komitede yer almamaktadır.
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/785708


BIST
04 Eylül 2019 05:10
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın